Ciekawe czy z tym Wachowiakiem to tylko ploty?
Tu o nim;
https://www.youtube.com/watch?v=bxOmrFVYtFs
Tu kluczowe podanie przy 1 golu i gol na 3:0
https://www.youtube.com/watch?v=sVR2FWT_ctc
Tu piękna bramka(od 0:59 min.)
https://www.youtube.com/watch?v=vGGcCA6fhHo
I gol z letniego sparingu (od 0:30 min.)
https://www.youtube.com/watch?v=leRZdk8FXvY
Taki skład już wkrótce? Lis-Gruszkowski,Frydrych,Hoyo,Wachowiak-Yeboach,Żukow,Szot,Błaszczykowski-Savić-?(Forbes)