Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 18.12.2020, 21:38
To nie znaczy, ze byla to zla droga i teraz tez nie trzeba nia isc.
Lech idzie i zarabia miliony.
Pogon idzie i zarabia miliony.

KGHM idzie i zarabia miliony.
Legia idzie i zarabia miliony.
Nawet Rakow juz zacznie za chwile zarabiac (Piatkowski).


Nie ma innej drogi i nasmiewanie sie z tego, ze kiedys nie wyszlo, kiedy bylo to robione na zasadzie alibi jest po prostu idiotyczne.
Odpowiedz cytując