|
To nie znaczy, ze byla to zla droga i teraz tez nie trzeba nia isc.
Lech idzie i zarabia miliony.
Pogon idzie i zarabia miliony.
KGHM idzie i zarabia miliony.
Legia idzie i zarabia miliony.
Nawet Rakow juz zacznie za chwile zarabiac (Piatkowski).
Nie ma innej drogi i nasmiewanie sie z tego, ze kiedys nie wyszlo, kiedy bylo to robione na zasadzie alibi jest po prostu idiotyczne.
|