Ogryzek napisał(a):

|
Wiadomo ze nie mamy tego potencjału co Pogoń, ale powalczyć trzeba a nuż Amica da się zaskoczyć. Chociaż po takich batach jak dostali od Pogoni na pewno nas nie zlekceważą.
|
Dlaczego w/g Ciebie nie mamy potencjału jak Pogoń? Ja uważam że Pogoń jak i my to drużyna na miejsca 3-5. Póki co jedyna różnica na ich korzyść to Stipica w bramce