Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.12.2020, 09:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo ze nie mamy tego potencjału co Pogoń, ale powalczyć trzeba a nuż Amica da się zaskoczyć. Chociaż po takich batach jak dostali od Pogoni na pewno nas nie zlekceważą.
Dlaczego w/g Ciebie nie mamy potencjału jak Pogoń? Ja uważam że Pogoń jak i my to drużyna na miejsca 3-5. Póki co jedyna różnica na ich korzyść to Stipica w bramce
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując