Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 17.12.2020, 10:20
Zachował się porządnie. A Słowaki odebrały to jako poniżające, kompleksy i tyle. Natomiast nie ma się co dziwić, że dla niego dwa lata na końcu świata to było długo. My też nie jesteśmy pępkiem świata ale z marketingowego punktu widzenia sukces u nas mógłby mu wiele dać. Gdybyśmy weszli do ligi mistrzów na pewno byłaby to najważniejsza pozycja w jego CV. Już nawet mistrzostwo taką by było. Wiec można liczyć że jeżeli współpraca będzie się układała to doczekamy się wreszcie trenera na lata. Dlatego nie ma co bawić się proroków tylko trzymać kciuki. Bo już widać że dobrze trafiliśmy z wyborem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując