Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 16.12.2020, 20:24
Chyba z całej kadry szkoda by było jakby odszedł ktoś z trójki Kuba, frydrych i Żukow. Cała reszta bez żalu, a tym bardziej jakby jakaś kasa wpadła za nich.
Odpowiedz cytując