w0lno. napisał(a):

Ciekawe o kogo chodzi. Przydałaby się lista tych amatorów, żebyśmy mogli ich z czystym sumieniem ukamienować i coby nie krzyczeć im następnym razem, że nic się nie stało, a przygotować bardziej adekwatna przyśpiewkę, którą ostatnio dość często słychać na ulicach w kontekście naszych rządzących.
|
Może to sposób Hyballi na pozbycie się szrotu i mięczaków ?

Odejdą zimą , w ich miejsce przyjdzie ktoś kto nie boi się ciężko pracować i Hyballa będzie mógł poluzować obciążenia
