Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 16.12.2020, 18:00
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe o kogo chodzi. Przydałaby się lista tych amatorów, żebyśmy mogli ich z czystym sumieniem ukamienować i coby nie krzyczeć im następnym razem, że nic się nie stało, a przygotować bardziej adekwatna przyśpiewkę, którą ostatnio dość często słychać na ulicach w kontekście naszych rządzących.
Może to sposób Hyballi na pozbycie się szrotu i mięczaków ? Odejdą zimą , w ich miejsce przyjdzie ktoś kto nie boi się ciężko pracować i Hyballa będzie mógł poluzować obciążenia
Odpowiedz cytując