Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 16.12.2020, 15:36
Janicki poszedl, moze jeszcze chociaz Fatosa?

A czy biedno Bielsko czy nie biedno okaze sie. Ja mysle, ze jednak biedno. Przychodzi przed zima, nie ma nikogo od przygotowania druzyny kondycyjnie, wiec Bielsko w 60 minucie bedzie odciete od gry
Odpowiedz cytując