|
Jak tylko Hyballa ich dobrze przygotuje na wiosnę - to Yeboah i Żukow dostaną pewnie bardzo dobre oferty w lecie.
Moim zdaniem jeszcze cichym, ale w przyszłości głośnym i dużym transferem będzie Szot.
Gość momentami wygląda świetnie. Wiadomo przegina pałę z aktorzeniem i czasem chłopaka ponosi młodość, ale motoryka i poziom gry jak na 19 lat wygląda naprawdę dobrze.
|