|
Niestety ale finansowo nas ścina bardzo, pandemia zrobiła swoja, ten rok w straty. Jeżeli wyłożą za niego tyle co kluby zachodnie to pójdzie nawet i do Legii, jednak obstawiam, że w lecie będą zgłaszać się mocniejsze kluby, z mocniejszych lig i za lepsze pieniądze
|