Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22683
Stary 16.12.2020, 11:00
Niestety ale finansowo nas ścina bardzo, pandemia zrobiła swoja, ten rok w straty. Jeżeli wyłożą za niego tyle co kluby zachodnie to pójdzie nawet i do Legii, jednak obstawiam, że w lecie będą zgłaszać się mocniejsze kluby, z mocniejszych lig i za lepsze pieniądze
Odpowiedz cytując