Patryko napisał(a):

|
Póki co podpadł mu Mak, Chuca i Forbes. To już jest 3 piłkarzy, którzy potencjalnie mogą się na trenera "obrazić" i robić krecią robotę. Co będzie, jak takich piłkarzy będzie 10?
|
Jak będą robić krecia robote to będą siedzieć na ławce, nie rozwijać się, nie zgarniać wejściowek, jednym słowy = więcej na tym stracą niż sam trener na tym że ich odstawił. Na powiniecie nogi przez każdego z ich czeka 1-2 kolejnych zawodników na ławce którzy są głodni gry, sukcesów, transferu do lepszego klubu.
Zresztą jak piłkarz zaczyna się obrażać na trenera (jak np Małecki) to po prostu wylatuje z drużyny.