Czerepach.
"Problem" w tym, ze juz nauczyl

przeciez z Legia bylo kilkanascie przechwytow, jesli nie ponad 20 tylko w pierwszej polowie. Wlasnie z pressingu po stracie pilki czyli kontrpressingu
Mak nie ogarnial wiec zostal w szatni. Jak nie ogarnie to nie pogra. Ale to jest tez tak, ze jeden zawodnik potrzebuje 3 treningow i rozumie, a drugi 3 tygodni.
Zeby bylo zabawniej do Chuca, ktory zastapil Maka wcale lepszy nie byl i tez nie nadazal za kolegami.