|
Patryko,
ogladam wlasnie kolejny raz mecz z Legia, juz bez emocji i na spokojnie.
Porownaj sobie ten zespol z tym z ostatnich meczow parodysty.
Poki co zawodnicy ida za trenerem.
Pressing, ktory stosujemy jest skuteczny, jesli dobrze wykonany. Legia czesto zagrywala pilki do nikogo, ktore w srodku pola zgarnialismy.
Krytyka Maka, ktory w tym presingu sie nie odnajduje jest jak najbardziej zasluzona. On marnuje wysilek 4-5 innych zawodnikow przez zbyt pozne doskoczenie lub zupelny brak doskoku do rywala.
Przez taka krytyke Hyballa nie straci szatni. Przeciwnie. Szatnia pojdzie za nim, bo widzi, ze zagrali z legla jak rowny z rownym i gdyby nie inwidywidualne bledy (ktore wlasnie skrytykowal Hyballa) to byloby przynajmniej +1 lub +3
|