Podsumowując - zawodnicy mają wolną rękę w ataku a dyscyplina jest tylko w obronie. W tym, że mają w jakimś aspekcie podczas ataku wolną rękę. Np. dryblingów (o czym pisałem) się zgadzamy. Różnica jest tylko w kwestii czy aby NA PEWNO nie będzie tam żadnych schematów w ataku. Skoro będziemy szli na żywioł w ataku, bez schematów - prowadzeni tylko intuicją piłkarzy. Jednym słowem - niech moc będzie z nami

(twoja wersja)
Ja jednak tak do końca nie dowierzam w to (w przeciwieństwie do ciebie) i myślę że jednak będą też schematy w ataku okraszone tylko improwizacją (mniejszą, większą). Ale zobaczymy jak to będzie. Bo wywiad wywiadem a rzeczywistość może być inna
Ważne żebyśmy wygrywali
