Oczywiscie ze nie bylo jakosci. Na lawce nie bylo Bashy, Kuveljicia, Kuby, Buksy i zdaje sie Fatosa. Tak na prawde do wejscia mogl byc tylko Carlos, ale z jego ograniczeniami mentalnymi chlop sie moze dlugo adaptowac do zmian, ktore maja miejsce.
I tak sie zastanawiam dlaczego tego nie potrafisz pojac
