|
Wielka szkoda, że nie przyszedł kilka tygodni wcześniej. Z Lubinem i Wartą byśmy pewno mieli komplet punktów i spokojną zimę.
Niezrozumiałe dla mnie jest jakim cudem Kuba akceptował to dziadostwo tak długo. Przecież qrwa widział warsztaty u najlepszych i nie ma bata, coś musiało mu nie pasować u Skowronka, a mimo to tyle to trwało zanim pogonili parodystę.
the future's uncertain
and the end is always near
|