|
Skoro już były poruszone kwestie sędziowskie, dorzucę swoje 3 grosze. Przybył to obecnie najlepszy sędzia w naszej lidze, gdyż zwyczajnie czuje dobrze mecz - jak jest walka, to daje pograć, a już w przypadku przeginania gwiżdże niemal wszystko, by utemperować zawodników.
Jedyną rzeczą, do której bym się przyczepił, to brak żółtej kartki dla Martinsa za przytrzymanie Savicia w pierwszej połowie. Był to typowy faul taktyczny, po którym Wisła ostatecznie wyszła z kontrą. Nie zmienia to jednak faktu, że przewinienie miało miejsce. Martins dostał w końcu kartkę koło 60 minuty, więc pierwsza sytuacja mogła zaważyć na losach meczu.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|