Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 13.12.2020, 03:31
Nadal mogę zasponsorować bilet dla 'Czuki'. Pozorant jak ..... Forbes...o czym tu pisać, zremisował nam Derby i teraz walnął wprost w bramkarza - Won!.Carlos nie grał ale wypad.

Jak nie spieprzono umów to będzie dobry hajs za Lisa(uważam go mniej więcej na poziomie Szczęsnego w tym wieku) i Yeboaha, naszego czarnego złota. Frydrych profesor ale wszystkiego nie zrobi.

Ogólnie mecz spokojnie do wygrania, no ale klątwa się nas trzyma.

PS. Po Kuchenkorzach, prawdopodobnie skończymy na dnie, ale ogólnie ciężko będzie spaść.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując