Nadal mogę zasponsorować bilet dla 'Czuki'. Pozorant jak ..... Forbes...o czym tu pisać, zremisował nam Derby i teraz walnął wprost w bramkarza - Won!.Carlos nie grał ale wypad.
Jak nie spieprzono umów to będzie dobry hajs za Lisa(uważam go mniej więcej na poziomie Szczęsnego w tym wieku) i Yeboaha, naszego czarnego złota. Frydrych profesor ale wszystkiego nie zrobi.
Ogólnie mecz spokojnie do wygrania, no ale klątwa się nas trzyma

.
PS. Po Kuchenkorzach, prawdopodobnie skończymy na dnie, ale ogólnie ciężko będzie spaść.