Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 13.12.2020, 00:54
Skąd to zdziwienie? Obecny zarząd w ciągu kilkunastu miesięcy przeprowadził mnóstwo transferów, z czego większość to zwykły menedżerski szrot.

Tylko niesamowite klakierstwo panujące w otoczeniu rządzących powoduje niemożność krytyki, bo finalnie przeważa narracja o tym, że nie można negatywnie oceniać parodystów, a za złych nie uważa się Janickiego, Beciraja, Carlosa, Chuki, wodza Boguskiego i kilku innych, tylko krytykujących.

Tu po dwóch latach widać wiele rzeczy do poprawy, tylko nie widzę ludzi, którzy mieliby poprawić sytuację.

Może Hyballa coś zmieni, ale co on może sam?

Skoro Jakub przez kilka miesięcy nie rozumiał uzasadnionej krytyki Skowronka, bo mecz z Legią pokazał, że chęci były, zaangażowanie też - tu widać różnicę na plus Hyballi, tylko zabrakło przygotowania fizycznego, ale to wiadomo od dawna i to zasługa byłego ,,trenera".

Ze Skowronkiem u steru z pełną premedytacją zmarnowano dość długi czas.

Tu natychmiast z dziesięciu przebierańców zasługuje na wywalenie.

A potem mogą pojawić się pretensje do rodziny Buksów.

Napiszę tak, nie jestem zdziwiony pretensjami ojca Buksy, widząc jakie asy grają w ataku.

Tu Brożek byłby wzmocnieniem.

Wisła sobie sama strzela samobója, biorąc pod uwagę łatwość transferów młodych Polaków do lepszych krajów, a strata kilku mln euro będzie dużą porażką obecnych rządzących i niezmienionych od 2014 r. (od słynnych wyborów w TS-ie) klakierów, bo jeśli pewna grupa osób broniła Sarapaty i reszty do samego końca, mimo iż cała Polska wiedziała, a potem szybko przeszli do nowych (wystarczy sprawdzić kto jest autorem pewnego tematu), to potem mamy odpowiedź dlaczego sytuacja klubu po dwóch latach nie wygląda dobrze.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 13.12.2020 o godz. 00:56.
Odpowiedz cytując