Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 13.12.2020, 00:26
To ze chlop bedzie mowic co mysli bylo juz wiadomo - moze byc ciekawie - choc uwazam, ze wszystko zalezy od tego jak bardzo zawodnicy beda wierzyc w to co robia.

Jesli bedzie wiara i efekty - bedzie dobrze.


A tak serio to kto z naszej lawki daje jakosc ?

Kuba, Basha w formie, Niepsuj dawal rade ktos jeszcze ?
Odpowiedz cytując