|
To ze chlop bedzie mowic co mysli bylo juz wiadomo - moze byc ciekawie - choc uwazam, ze wszystko zalezy od tego jak bardzo zawodnicy beda wierzyc w to co robia.
Jesli bedzie wiara i efekty - bedzie dobrze.
A tak serio to kto z naszej lawki daje jakosc ?
Kuba, Basha w formie, Niepsuj dawal rade ktos jeszcze ?
|