Cycu napisał(a):

Przecież to że on nie umie biegać pisałem jak go tu pod niebiosa wychwalano, kiedy przychodził. Na filmiku było widać że to klocek, więc nie wiem skąd to zdziwienie. Nie dość że kompletnie bez formy i przygotowania fizycznego to nie pasujący do nas. Jeden z największych ogórków jakie tu trafiły. A z racji tego że pewnie ma dużą pensje to chyba lider.