|
w kwesti formalnej:
proponuje w przypadku zawodników Szot i Szota , pisać razem z imieniem (Dawid Szot, Serafin Szota), zbliżone niemal identyczne nazwiska wprowadzają wiele zamieszania , tym bardziej że gros forumowiczów nie umie odmieniać przez przypadki , a obaj zawodnicy sa defenswyni
|