Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22645
Stary 11.12.2020, 10:42
w kwesti formalnej:

proponuje w przypadku zawodników Szot i Szota , pisać razem z imieniem (Dawid Szot, Serafin Szota), zbliżone niemal identyczne nazwiska wprowadzają wiele zamieszania , tym bardziej że gros forumowiczów nie umie odmieniać przez przypadki , a obaj zawodnicy sa defenswyni
Odpowiedz cytując