Karherop napisał(a):

A czy znajdzie się frajer który za frajer przejmie jego kontrakt? Śmiem wątpić.
Póki co jest naszym zawodnikiem, natomiast nie zdziwię się jeśli Hyballa zima tak go przygotuje że będzie to znowu zawodnik który z powodzeniem grał w lidze mistrzów.
Pamiętajmy jak są przygotowani zawodnicy. W zasadzie i Beqiraj i Savic są cieniem zawodników których skróty oglądaliśmy na YT. Buksa nic nie gra. Basha pod formą. Zukov pod formą.
Niemniej też bym wolał za Beqiraja Alona Turgemana.
|
Dokładnie tak, nie ma co na siłę siągąc trzeciego wiekowego napastnika. Musimy zacząć znajdować młodych, których rozwiniemy i sprzedamy. Tylko tak mamy szanse iść do przodu... Układ gdzie mamy 2 doświadczonych i młody napastnik, jest dobry.