Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22639
Stary 10.12.2020, 21:17
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Karherop- Beciraj nie gra kompletnie nic i zaczynam w Niego wątpić, że zacznie. Może od stycznia wypożyczyć Go a wziąć Alona, który gwarantuje sporo bramek.
A czy znajdzie się frajer który za frajer przejmie jego kontrakt? Śmiem wątpić.

Póki co jest naszym zawodnikiem, natomiast nie zdziwię się jeśli Hyballa zima tak go przygotuje że będzie to znowu zawodnik który z powodzeniem grał w lidze mistrzów.

Pamiętajmy jak są przygotowani zawodnicy. W zasadzie i Beqiraj i Savic są cieniem zawodników których skróty oglądaliśmy na YT. Buksa nic nie gra. Basha pod formą. Zukov pod formą.

Niemniej też bym wolał za Beqiraja Alona Turgemana.
Odpowiedz cytując