|
Hyballa będzie oczekiwał stoperów którzy potrafią rozgrywać, wychodzić do przodu, Uryga pewnie by się nadal, ale jako zastępstwo za Frydrycha. Do pary z nim najlepszy byłby młodszy stoper typu Hoyo/Szota który mógłby mieć trochę inną rolę niż Frydrych.
Ktoś pytał o Alona Turgemana. Jakoś nie wyobrażam sobie żebyśmy go pozyskali mając Forbsa i Fatosa. Trzech doświadczonych napastników w okolicach 30 to za dużo, a na pewno za dużo dla naszego budżetu.
|