|
Ja tylko przypomnę to co kiedyś pisałem. Piłkarzom było nie po drodze z Petrescu. Mówiło się, że chodzili do Cupiała żeby go zwolnić. W kadrze Wisły byli wtedy m. in. Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Głowacki, Radosław Sobolewski, Paweł Brożek, Marcin Baszczyński. Oczywiście akurat im on mógł nie przeszkadzać, ale raczej wątpię, że ktoś z nich nie należał do składu który jeździł rozmawiać z Cupiałem (Paweł i Kuba byli jeszcze wtedy młodzi to ich mogło nie być).
To tak do przemyślenia.
|