|
Uryga przywiazal się do klubu itd. Natomiast chłop rozegrał 100 meczy (sic!) I zdobył ani jednego gola. A bardzo często byl odjeżdżany przez rywali.
Zarząd słabo soe zachował z ta informacja o braku nowego kontraktu, ale naprawdę Alan miał ogromne doświadczenie a nie pokazywał nic
|