silver03 napisał(a):

No oczywiście trudno się nie zgodzić, że Hyballa będzie miał trudniej i ciut niezręcznie ze względu na obecność Kuby w szatni , ale chyba wiedział, na co się pisze i nikt mu kontraktu nie podsuwał, trzymając równocześnie rewolwer przy jego skroni.
Ale nie zgadzam się w tym sensie, że całe to Stanowskiego bredzenie o Ceramice Opoczno w wersji premium kompletnie ignoruje fakt, że Kuba tu nie jest dla rozrywki i zabawy i nie zabiera placu lepszym od siebie, bo zapewne normalny rynkowy całkiem lukratywny kontrakt podpisałby z nim każdy klub ekstraklasy, nie wspominając o wykonywaniu tej roboty za 500 zł miesięcznie. A obecna sytuacja jest nienormalna, ale jest równocześnie wyłącznie prostą konsekwencją zupełnie nienormalnych powodów, które sprawiły że Błaszczykowski wrócił do nas nie tylko jako piłkarz, ale jako inwestor i właściciel. I przypierdalanie się o to jest nie dość jest nie fair, to jest jeszcze na dodatek strasznie głupie.
Bo co w takim razie postulują ci przypierdalający się? Żeby Kuba odwiesił buty na kołku? Żeby poszedł grać do Rakowa Częstochowa pozostając właścicielem Wisły? Czy żeby odsprzedał udziały (ktoś chce je kupić?)
Ps. Sorry, silver03, Twoją wypowiedź wziąłem z tematu o trenerze, ale tu mi bardziej pasowało.