Karherop napisał(a):

"Starsi się będą buntować" - czyli kto konkretnie? Kuba który sam sprowadził trenera i zaakceptowal jego metody?
Czy może Janicki, Sadlok, Boguski, Burliga którym się kończą kontrakty za kilka miesięcy?
A może Fatos się będzie buntował czy inni piłkarze którzy dopiero co przyszli do klubu?
W tej drużynie nikt poza Kuba i kiedyś Boguskim nie osiągnęli sukcesów (nie mówię nowych). To zupełnie inna sytuacja niż była za Petrescu, gdy dostał zmanierowana sukcesami drużynę. Gdzie 3/4 kadry stanowiła starszyzna, gdzie nie mieliśmy co okno całej plejady nowych zawodników.
Myślę że przekaz od Kuby do zawodników będzie też jasny: tak się trenuje na zachodzie. Albo chcecie coś osiągnąć w piłce, albo odpuszczacie i spróbujecie swoich sil w innych klubach.
|
Dokładnie. Jeszcze niedawno uważałem, że Skowronka trzeba było pogonić we wrześniu czy w październiku ale teraz uważam, że to był odpowiedni czas na zmianę trenera ponieważ to właśnie wtedy co po niektórzy mogli by się buntować i mogliśmy być czerwona latarnia ligi, a teraz mamy 2 kolejki w tym roku a potem podejrzewam wietrzenie szatni. Na transfery nie liczę ale myśle ze kilku zawodników otrzyma wolna rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Teraz nikt nie będzie się buntować bo już jest za późno na jakie kolwiek bunty a jeżeli jakiemuś kopaczowi przyjdzie to do głowy to szybko zostanie spacyfikowany. Wakacje już były teraz trzeba będzie zapierdalać.