Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 09.12.2020, 15:37
No więc właśnie tutaj widać jakieś pierwiosnki (a może nawet Skowronki...) pomysłu na klub. Do tej pory zatrudniano na stanowisku trenera kogokolwiek, kto przyjąłby naszą ofertę i dawał jakąkolwiek nadzieję na pomysł czy wizję. Stolarczyk czy Skowronek byli właśnie tacy - coś tam im w głowie świta, przy odrobinie szczęścia wypali, koszty żadne a czasu nie było trener był potrzebny na przedwczoraj.

Hyballa to zupełnie inna pólka, nie zostaje jak zatrudniony w momencie kiedy trzeba radzić sobie katastrofalną sytuacją panującą w klubie (jak Stolar) albo w tabeli (jak Skowronek) po niemal zerowych kosztach. To gość, który za pieniądze akceptowalne dla polskiego średniaka ligowego ma wprowadzić zachodnie standardy i zrobić z niego zespół bijący się o czołówkę ligi.
Odpowiedz cytując