krysztal napisał(a):

Jak dostaną w ....ę kilka razy to zaczną się sypać jak domy w Gruzji.Obstawiamy kto się pierwszy ponadrywa?
Bardziej chyba chodzi o odsianie "plew od ziarna".Jedno jest pewne będzie to procentowało u młodych zawodników którzy będą mogli nadrobic trochę zaległości przed wyjazdem do lepszego klubu na zachodzie.Starsi na bank będą sie buntować
|
"Starsi się będą buntować" - czyli kto konkretnie? Kuba który sam sprowadził trenera i zaakceptowal jego metody?
Czy może Janicki, Sadlok, Boguski, Burliga którym się kończą kontrakty za kilka miesięcy?
A może Fatos się będzie buntował czy inni piłkarze którzy dopiero co przyszli do klubu?
W tej drużynie nikt poza Kuba i kiedyś Boguskim nie osiągnęli sukcesów (nie mówię nowych). To zupełnie inna sytuacja niż była za Petrescu, gdy dostał zmanierowana sukcesami drużynę. Gdzie 3/4 kadry stanowiła starszyzna, gdzie nie mieliśmy co okno całej plejady nowych zawodników.
Myślę że przekaz od Kuby do zawodników będzie też jasny: tak się trenuje na zachodzie. Albo chcecie coś osiągnąć w piłce, albo odpuszczacie i spróbujecie swoich sil w innych klubach.