|
Jeżeli okaże się, że faktycznie to w przygotowaniu fizycznym (a ściślej motorycznym w połączeniu ze stricte piłkarskim) tkwi tak ogromna rezerwa w naszej drużynie - to pokaże jak ciepłą posadką jest bycie zawodowym piłkarzem w naszej ekstraklapie.
Oby się.Hyballi udało - bo potencjalnych hamulcowych w drużynie jest sporo. Sam autorytet Kuby tutaj nie wystarczy. Pozostaje mieć nadzieję, że uda mu się zmobilizować młodych (Lis, Szot, Plewka, Gruszkowski, w dalszej kolejności Hoyo i Buksa) no i zaciąg zagraniczny, być może jeszcze nie zepsuty (Savic, Yeboah, Kuveljic, Frydrych, Mehremic, Żukow).
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|