Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 07.12.2020, 15:03
Ale to też fajnie pokazuje, jak oni wyobrażają sobie swoje ewentualne zwycięstwo z nami: mecz powinniśmy skończyć co najwyżej w ósemkę, usunięcie Forbesa to za mało, by mogli wygrać U SIEBIE grając z przewagą jednego zawodnika przez ponad pół godziny z będącą w olbrzymim kryzysie Wisłą, a finalnie ledwo co zremisowali wyłącznie dzięki bramce, która tak naprawdę wcale nie powinna być uznana - pasiaste lamusy za 150 baniek.
Ostatnio edytowane przez masada : 07.12.2020 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując