|
Spoko-orinoko. Już pisałem, że mój błąd, ale teraz dajmy już temu pokój. Gównoburz i przepychanek i tak jest tutaj dostatek. A przecież, jak powiedział klasyk, i tobie i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. A w razie czego, PW! Bo takie dygresje trochę jednak zaśmiecają temat.
Także więcej luzu, a póki co alleluja i do przodu i "Probierz cwel! Ole ole ole! ", tak pół żartem pół serio, żeby skanalizować negatywne emocje w kierunku tych co trzeba a nie "swoich".
Tak BTW chyba już tu pisałem że meczu z parchami nie przegramy i nie myliłem się.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
|