Temat
:
[XII kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 04-12-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
Od: 03.2018
Offline
#
128
07.12.2020, 09:31
Beciraj wszedł, żeby Lis miał na kogo zagrać dłuższą piłkę pod presją. Kilka główek udało się grubemu wygrać, poza tym niestety rzadko wygrywał pojedynki. Ale zmiana imo logiczna.
kgain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kgain
Znajdź inne posty napisane przez kgain