|
Uwielbiam ten skowyt na forum sąsiadki.
Kolejny raz byli tak pewni zwycięstwa.
Niektórzy wręcz oczekiwali zwycięstwa kilkoma bramkami.
Piszą, owszem, o tych wszystkich sytuacjach, w których rzekomo zostali pokrzywdzeni przez Stefańskiego.
Ale to tylko taka próba zracjonalizowania sobie kolejnego zawodu.
Cały czas najeżdżają na Probierza wskazując, że to on jest ojcem tej "porażki".
Kłoci się to w oczywisty sposób z tezami, że zawiniła "czarna mafia".
Bo, albo ogrodnik jest świetny a mafia chce pognębić sąsiadkę.
Albo po prostu ogrodnik jest bezjajeczny i to on sprawia, że cała ich drużynka nie ma jaj.
Wisła Pany
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|