LucjuszWielki napisał(a):

OBAJ rudy Czerepuchu, OBAJ, oboje mógłbyś napisać jakby dyskusja toczyła się między np Bojar a Stefańskim.
PS:
Jak to jest z tą listą płac? Stolarczyk jak już ma robotę to dalej mu wypłacamy ? Skowronkowi do kiedy mamy płacić ? Do wygaśnięcia umowy czy do momentu znalezienie nowej roboty ?
|
Podejrzewam, że wypłacamy w ratach kwoty wynegocjowane w ugodach, ale mogę się mylić.