Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 06.12.2020, 13:10
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
OBAJ rudy Czerepuchu, OBAJ, oboje mógłbyś napisać jakby dyskusja toczyła się między np Bojar a Stefańskim.



PS:
Jak to jest z tą listą płac? Stolarczyk jak już ma robotę to dalej mu wypłacamy ? Skowronkowi do kiedy mamy płacić ? Do wygaśnięcia umowy czy do momentu znalezienie nowej roboty ?
Podejrzewam, że wypłacamy w ratach kwoty wynegocjowane w ugodach, ale mogę się mylić.
Odpowiedz cytując