Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

fajna dyskusja Jaroo z Drozdem , szkoda że nie w temacie o trenerze , lecz że zniknie w "meczówce"
przede wszystkimi oboje Panowie macie racje i de facto nie dyzkutujecie ze sobą
oboje uważacie że to progres po skowronku , że Hyballa ma potencjał
Jaroo tylko studzi hurra entuzjazm , żeby potem balonik nie pękł
|
OBAJ rudy Czerepuchu, OBAJ, oboje mógłbyś napisać jakby dyskusja toczyła się między np Bojar a Stefańskim.
PS:
Jak to jest z tą listą płac? Stolarczyk jak już ma robotę to dalej mu wypłacamy ? Skowronkowi do kiedy mamy płacić ? Do wygaśnięcia umowy czy do momentu znalezienie nowej roboty ?