Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 06.12.2020, 12:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
fajna dyskusja Jaroo z Drozdem , szkoda że nie w temacie o trenerze , lecz że zniknie w "meczówce"

przede wszystkimi oboje Panowie macie racje i de facto nie dyzkutujecie ze sobą

oboje uważacie że to progres po skowronku , że Hyballa ma potencjał

Jaroo tylko studzi hurra entuzjazm , żeby potem balonik nie pękł
OBAJ rudy Czerepuchu, OBAJ, oboje mógłbyś napisać jakby dyskusja toczyła się między np Bojar a Stefańskim.



PS:
Jak to jest z tą listą płac? Stolarczyk jak już ma robotę to dalej mu wypłacamy ? Skowronkowi do kiedy mamy płacić ? Do wygaśnięcia umowy czy do momentu znalezienie nowej roboty ?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.12.2020 o godz. 12:51.

Odpowiedz cytując