Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 06.12.2020, 01:15
Co do tego Hyballi, to jak czytam jego wypowiedzi, to jaką ma wizje piłki i to jak o nim mówią jego byli podopieczni, to odnoszę wrażenie, że zwyczajnie powróciliśmy do przeszłości i zatrudniliśmy niemiecką wersje Macieja Stolarczyka. Jeżeli wszystko to co o trenerze się mówi, sprawdzi się, to najprawdopodobniej znowu będziemy grać radosny futbol i przeplatać fantastyczne mecze z kompromitującymi.
Ostatnio edytowane przez Matios98 : 06.12.2020 o godz. 01:18.
Odpowiedz cytując