Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1644
Stary 05.12.2020, 21:09
Na zakńczenie i podsumowanie podumuję :

DZIĘKUJEMY trenerowi Skowronkowi za UTRZYMANIE oraz wygrane DERBY, niestety potem było tylko gorzej, niemniej jednak wdzięczność i szacunek.

Odpowiedz cytując