Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 05.12.2020, 20:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę pajacować i porównywać Skowronka z Hyballą bo to niebo a ziemia patrząc po CV ale...
Odnośnie tego podniecania się wszystkim i zawsze, a później mieszania z gównem tych samych ludzi. Tak jak się chce można chłopa opisać.

O karierze trenerskiej w juniorach nie ma co gadać bo to inny świat niż seniorska piłka.
Hyballa i jego statsy...
1 Trenował w seniorach takie kluby jak
- Alemenia Aachen 46 meczów średnia pkt na mecz 1,3 - wcześniej klub mial dobre sezony w II lidze, przeplatane slabymi, nawet na jeden sezon zagościli w bundeslidze. Przyszedl Hyballa, żadnych cudów nie zdzialał. 10 miejsce w tabeli II ligi, bilans bramkowy - 2. Po jego odejściu klub się już calkowicie stoczył. 1 sezon w klubie i wyjazd
- Sturm Graz 33 mecze średnia 1,33 - 4 miejsce w lidze, sezon wczesniej klub był 5, jeszcze wczesniej 1-4-4-4-7-8, odszedł i klub był w kolejnych sezonach 5-4-5-3-2-4. Progres żaden, raczej regres i utrzymanie pyty, po sezonach mistrzowskich w ich wykonaniu we wczesniejszych sezonach, przyszedł Hyballa i nic ponad miare nie zrobił. A się wyrożnił tym, że mial bilans bramkowy ujemny, w ostatnich 15 latach tego klubu tylko jemu się to udało. Punktów też zdobyl mało, we wczesniejszych sezonach ten klub punktowal lepiej, jego Sturm mial malo zwycięstw i dużo porazek. 1 sezon i wyjazd z klubu
-NEC Nijmegen 33 mecze, średnia 0,85 - 10 lat temu ligowy średniak, poźniej nawet spadek z ligi ale po roku powrót z pierwszego miejsca drugiej ligi, poźniej mają 10 miejsce w 1 lidze, przychodzi Hyballa i mają 16 miejsce, spadają z ligi. Do dziś w drugiej lidze siedzą. Jak to ze spadkowiczem, dużo porażek w jego sezonie i mocno ujemny bilans bramkowy. Zasłynął Przyszedl do klubu 5 sierpnia 2016 roku, źle nie zaczął ale od koncówki stycznia 2017 coś tam się zesrało i się jego przygoda skończyła po tym jak w 13 meczach 12 przegral i jeden wygral. 1 sezon i won z klubu
-Dunajska Streda 64 mecze, średnia punktów 1,89. Sezony przed nim 12-11-8-7-7-3 sezon jego 3 i kolejny gdzie byl poł sezonu miejsce 3. Tutaj się nie ma czego czepiać, wyniki przyzwoite, pierwszy klub gdzie mu się coś udalo, chociaż czy to taki sukces wielki? W pucharach przeszedł sracovię dzięki dwom remisom i odpadl z Cypryjczykami. Dziwne tylko, że rundę w sezonie 19/20 zakończyli na poczatku grudnia i chlopak już nie było 3 stycznia w klubie...
- NAC Breda, 7 meczów, dobre punktowanie i tak jak mowiono chlop się poklocił i uciekł z klubu.

Nie chce tu mówić, że Skowronek lepszy, że ma lepsze wyniki itd Na pewno Hyballa ma wieksze doświadczenie, widział więcej świata, pracowal z powazniejszymi klubami, pilkarzami, w powazniejszych ligach.

Jedynie mam uczulenie na takie pieprzenie i robienie cudotwórcy z przeciętnego czlowieka. Prawda jest taka, że gościu w seniorskiej piłce nic nie osiagnał. Świata nie zawojowal. Jedynie w Dunajskiej Stredzie jego wyniki się bronią. Pradwa jest też taka, że nie jest żadną perelką i rozchwytywanym trenerem, raczej odchodzi z klubu i kilka miesięcy czeka na kolejną ofertę i najgorsza prawda jest taka, że nigdzie nie wytrzymał więcej niż 2-3 rundy, albo go wypieprzają albo sam ucieka więc to śiwadczy o jego charakterze i umiejętnościach. Raczej gościu klotliwy, duzo mówiący, dużo wymagający a na boisku efektów nie ma.

Także zobaczymy co to będzie. Ja nie twierdze, że on się nie sprawdzi a my zaliczymy regres, nie twierdzę, że jest gorszy od Skowronka bo to nie prawda ale jak slucham jak się robi z byle kogo Boga to od razu mi się wlącza lamka żeby takie glupoty obalać. W naszej sytuacji trener cacy, lepszego mieć nie mamy prawa ale realnie to nikt wielki poki co.

I prawda jest taka, że trenera czy pilkarzy to się powinno oceniać po minimum 2 sezonach. Dopiero wtedy można powiedziec o jakiejś wizji i budowie zespołu, o wypracowanych przez niego schematach, przepracowanych obozach przygotowawczych. Inaczej to jest zwykłe .......enie bo poł czy jeden dobry/zły sezon to każdy może zaliczyć więc podniecanie się wycinkiem sezonu na przestrzeni całego sezonu/kilku sezonów to jest czysta głupota ludzka.
Dlaego też tak mnie smieszy już tutaj podniecanie się gościem po jednym meczu.
Tak najlepiej oceniajmy po dekadzie wszak jaszczomp miał za mało czasu aby zademonstrować swój kunszt trenerski
Wszak biły się o niego Real i Barca
Wogóle to nie ten rozmiar kapelusza. Nasz obecny trener choć liznął poważnej piłki w porównaniu z trenerami PMS.
Nie ma co się jarac po jednym meczu a do tego derby rządzą się swoimi prawami, ale widać ze jest światełko w tunelu i jakoś zaczyna zmierzać to w dobrym kierunku. Jak będzie czas pokarze i pierwsze wnioski będzie można wyciągać w rundzie wiosennej.
Odpowiedz cytując