Miałem napisać od razu po meczu, ale wolałem ochłonąć i ocenić bez nerwów na następny dzień, ale wszystko już chyba zostało napisane.
Dlatego chciałbym tylko wyróżnić i pochwalić Yeboaha. Jak tak dalej będzie się rozwijał to będzie z niego Pan piłkarz

Najlepszy ze wszystkich na boisku, przede wszystkim szybki, a jego triki i kiwki dodały kolorytu wczorajszemu meczowi.
Przed całą drużyną dużo pracy, bo kondycyjnie siedliśmy w drugiej połowie, ale wierzę w nowego trenera, że da radę!
AgresywnyChomik napisał(a):

My gramy mega pyte ale Cracovoa po 3 latach z Probierzem gra taka padake ze glowa boli.
U nas moze byc tylko lepiej u sasiadki nie sadze.
I tym milym akcentem podsumowalbym wczorajszy event.
|
Derby odkąd trenerem został Probierz
2017-08-12 2:1
zwycięstwo Wisły
2017-12-13 1:4
zwycięstwo Wisły
2018-10-07 0:2
zwycięstwo Wisły
2019-03-17 3:2
zwycięstwo Wisły
2019-09-29 0:1
przegrana
2020-03-03 0:2
zwycięstwo Wisły
2020-12-04 1:1
remis
