Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 05.12.2020, 19:18
Miałem napisać od razu po meczu, ale wolałem ochłonąć i ocenić bez nerwów na następny dzień, ale wszystko już chyba zostało napisane.

Dlatego chciałbym tylko wyróżnić i pochwalić Yeboaha. Jak tak dalej będzie się rozwijał to będzie z niego Pan piłkarz Najlepszy ze wszystkich na boisku, przede wszystkim szybki, a jego triki i kiwki dodały kolorytu wczorajszemu meczowi.

Przed całą drużyną dużo pracy, bo kondycyjnie siedliśmy w drugiej połowie, ale wierzę w nowego trenera, że da radę!

AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
My gramy mega pyte ale Cracovoa po 3 latach z Probierzem gra taka padake ze glowa boli.
U nas moze byc tylko lepiej u sasiadki nie sadze.
I tym milym akcentem podsumowalbym wczorajszy event.
Derby odkąd trenerem został Probierz

2017-08-12 2:1 zwycięstwo Wisły
2017-12-13 1:4 zwycięstwo Wisły
2018-10-07 0:2 zwycięstwo Wisły
2019-03-17 3:2 zwycięstwo Wisły
2019-09-29 0:1 przegrana
2020-03-03 0:2 zwycięstwo Wisły
2020-12-04 1:1 remis

Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.12.2020 o godz. 00:20.
Odpowiedz cytując