Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 05.12.2020, 13:04
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Mi się wydawało ze Lisu dostal najpierw kopa między nogi i dlatego tak się zachował
Lisa zaatakował nogą Piszczek za co czerwo ewidentne później Lisowi puściły nerwy i jebnął Marqueza, który akurat przebiegał. Ogólnie sędzia Stefański kolejny mecz pokazał jaki jest słaby a var, że stosowany jest wybiórczo
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując