JudasPriest napisał(a):

|
Mi się wydawało ze Lisu dostal najpierw kopa między nogi i dlatego tak się zachował
|
Lisa zaatakował nogą Piszczek za co czerwo ewidentne później Lisowi puściły nerwy i jebnął Marqueza, który akurat przebiegał. Ogólnie sędzia Stefański kolejny mecz pokazał jaki jest słaby a var, że stosowany jest wybiórczo