Temat
:
[XII kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 04-12-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
29
04.12.2020, 10:38
@Mixu Dla mnie liczy się tylko bezpośrednie starcie. W Krakowie od zawsze rządzi ten kto wygra Derby, a nie jest wyżej w tabeli
WISŁA PANY!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 04.12.2020 o godz. 10:45.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu