|
Nowy trener (tym bardziej że ciekawa osobowość) i tym bardziej emocje odżyły.
Nie spodziewam się, że nagle drużyna będzie lepiej grała, bo na poprawę czy schematy nowego trenera trzeba liczyć dopiero wiosną, natomiast sądzę że będzie ostra jazda na dupach. Każdy chce się pokazać, nikt nie ma taryfy ulgowej, a jak sobie przeskrobie na starcie u trenera to wiadomo że już nie pogra.
Tym bardziej liczę dzisiaj na pozytywny wynik.
|