Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 03.12.2020, 23:56
Nie "lepszy on niż Skowronek" tylko najlepszy od czasów Maaskanta czyli 10 lat. A to tylko z tego powodu, że jest spoza naszego rodzimego burdlu. Ma warsztat, obiektywne spojrzenie i ambicje. To w połączeniu z normalnymi, nie złodziejskimi władzami klubu musi spowodować marsz w górę. I nie mówię o tabeli. Tylko o klubie jako całości od spraw sportowych, przez organizację, marketing, na finansach kończąc. Bo nie da się rozwijać w jednym z tych aspektów, albo wszystko jest lepsze albo wszystko kuleje.

Ten facet za sterami to zamiana kobyły na nowoczesny traktor z klimą, a Ty płaczesz, że nie nówka sztuka tylko używany.

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Boguski często łapał miejsce bo na treningach się przykłada i realizuje założenia taktyczne trenera. (jego niskie umiejętności to inna sprawa) nie zdziwię się jak wyjdzie na środku.
Paradoks, Boguski ze swoimi niskimi umiejętnościami jest w stanie realizować założenia taktyczne. Wyjaśnij dlaczego reszta posiadająca wysokie umiejętności założeń trenera nie potrafi realizować? Robią na złość sobie, kibicom czy trenerowi?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.12.2020 o godz. 00:01.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując