Nie "lepszy on niż Skowronek" tylko najlepszy od czasów Maaskanta czyli 10 lat. A to tylko z tego powodu, że jest spoza naszego rodzimego burdlu. Ma warsztat, obiektywne spojrzenie i ambicje. To w połączeniu z normalnymi, nie złodziejskimi władzami klubu musi spowodować marsz w górę. I nie mówię o tabeli. Tylko o klubie jako całości od spraw sportowych, przez organizację, marketing, na finansach kończąc. Bo nie da się rozwijać w jednym z tych aspektów, albo wszystko jest lepsze albo wszystko kuleje.
Ten facet za sterami to zamiana kobyły na nowoczesny traktor z klimą, a Ty płaczesz, że nie nówka sztuka tylko używany.
Ajax napisał(a):

|
Moim zdaniem Boguski często łapał miejsce bo na treningach się przykłada i realizuje założenia taktyczne trenera. (jego niskie umiejętności to inna sprawa) nie zdziwię się jak wyjdzie na środku.
|
Paradoks, Boguski ze swoimi niskimi umiejętnościami jest w stanie realizować założenia taktyczne. Wyjaśnij dlaczego reszta posiadająca wysokie umiejętności założeń trenera nie potrafi realizować? Robią na złość sobie, kibicom czy trenerowi?