Merkury napisał(a):

|
Pytanie kto odpowiada za katastrofalne transfery bo jeżeli zarząd vel Blaszczykowscy myślą że zawodnicy odpala pod nowym trenerem to im nic tylko pogratulować. Dalej amatorka jak za Tsu.
|
Ta drużyna potrafi grać ja motorycznie bedą w optymalnej formie popatrz na początek tego roku jakie były wyniki do pandemii dopóki za przygotowanie fizyczne odpowiadał odpowiedni człowiek