Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.12.2020, 15:43
Jeśli chodzi o trenera, to zgadzam się z niektórymi tutaj co pisali, że tylko polski trener. Dlaczego? Bo zna ligę, możliwości i zawodników. Każdy trener zagraniczny nie ma pojęcia o naszej lidze, specyfice. Trener, który tu przychodzi to zazwyczaj taki, który się dopiero uczy zawodu, albo gdzieś mu nie poszło... Preferowałem polskiego trenera, ale stało jak się stało. Wypada wierzyć, że projekt wypali.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 03.12.2020 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując