|
Jeśli chodzi o trenera, to zgadzam się z niektórymi tutaj co pisali, że tylko polski trener. Dlaczego? Bo zna ligę, możliwości i zawodników. Każdy trener zagraniczny nie ma pojęcia o naszej lidze, specyfice. Trener, który tu przychodzi to zazwyczaj taki, który się dopiero uczy zawodu, albo gdzieś mu nie poszło... Preferowałem polskiego trenera, ale stało jak się stało. Wypada wierzyć, że projekt wypali.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 03.12.2020 o godz. 15:46.
|