|
Zdecydowanie Niemcy mają na to inne spojrzenie, a patrząc że niedługo będziemy mieć taką samą przerwę zimową jak oni, to zdecydowanie wzór niemiecki się przyda.
Profesjonalni piłkarze mają roztrenowanie 1-2 razy w roku na 1-2 tygodnie, tak cały czas pracują na wysokich obrotach, natomiast jeśli nie grają co 3 dni to o zmęczeniu nie powinno być mowy.
|