sandomingo napisał(a):

Kilka pytań i wątpliwości:
1. Kto będzie łącznikiem pomiędzy Hyballą a Kmiecikiem?
2. Czy coś wiadomo nt sztabu nowego trenera? (KK wiadomo zostaje ale co z resztą?)
3. Czy jak przegra wszystko do końca roku to będzie już wuefistą czy jeszcze nie?
A tak w ogóle to powodzenia, oby mu się udało. Trzymam kciuki.
|
A po co potrzebny łącznik pomiędzy Kmiecikiem a Hyballa?
Maja się nie dogadać?
Pan Kazimierz grał 4 lata w Niemczech, a rok w Belgii, myślę że niemiecki mu tak nie straszny

z jednym Niemcem już dluho współpracował
Zapewne nowy sztab będzie ogłoszony za 2 tygodnie, aby obecny dograł rundę.
Jak przegra wszystko do końca roku to i tak nawet nie wyrówna osiągnięcia Stolarczyka
