Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.12.2020, 12:40
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Kilka pytań i wątpliwości:
1. Kto będzie łącznikiem pomiędzy Hyballą a Kmiecikiem?
2. Czy coś wiadomo nt sztabu nowego trenera? (KK wiadomo zostaje ale co z resztą?)
3. Czy jak przegra wszystko do końca roku to będzie już wuefistą czy jeszcze nie?

A tak w ogóle to powodzenia, oby mu się udało. Trzymam kciuki.
A po co potrzebny łącznik pomiędzy Kmiecikiem a Hyballa?

Maja się nie dogadać?

Pan Kazimierz grał 4 lata w Niemczech, a rok w Belgii, myślę że niemiecki mu tak nie straszny z jednym Niemcem już dluho współpracował

Zapewne nowy sztab będzie ogłoszony za 2 tygodnie, aby obecny dograł rundę.

Jak przegra wszystko do końca roku to i tak nawet nie wyrówna osiągnięcia Stolarczyka
Odpowiedz cytując