|
Kilka pytań i wątpliwości:
1. Kto będzie łącznikiem pomiędzy Hyballą a Kmiecikiem?
2. Czy coś wiadomo nt sztabu nowego trenera? (KK wiadomo zostaje ale co z resztą?)
3. Czy jak przegra wszystko do końca roku to będzie już wuefistą czy jeszcze nie?
A tak w ogóle to powodzenia, oby mu się udało. Trzymam kciuki.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|